Eco-kempy

Amak

Amak

Amak – eco – kemp na dlouhé písečné pláži jihu ostrova. Spát můžete v přístřešcích z palmových větví nebo ve stanu. Můžete se odtud vydat na výlet k nedalekým písečným dunám nebo do jeskyně Dagub.

 
Dihamri

Dihamri

Dihamri – eco kemp na břehu mořské přírodní rezervace.Můžete si zde půjčit vybavení pro šnorchlování i potápění. K dispozici je koupelna a personál připraví jídlo. Palmové přístřešky a stany jsou připraveny vás hostit přes noc.

 
Detwah

Detwah

Detwah – eco kemp u nejromantičtějšího místa na ostrově zátoky Detwah.Ke spánku se můžete uložit v palmových přístřešcích nebo ve stanech. K dispozici je koupelna a personál vám připraví jídlo. Je možné dobíjet baterie.

 
Homhil

Homhil

Homhil – Eco kemp v kouzelné krajině dracen a lahvovníků. Spát budete ve stanech nebo v kameném přístřešku. K dispozici je koupelna a personál vám připraví jídlo. Noci mohou být chladnější, ale jediný „rušivý“ element je ticho a nádherná obloha tisíce hvězd.

 
Rosh

Rosh

Rosh – eco kemp na břehu korálové pláže mořské přírodní rezervace.Přespat můžete ve stanech nebo v palmových přístřescích. Můžete zde šnorchlovat, potápět se nebo vyrazit k jeskyni Hoq. K dispozici je koupelna a personál vám připraví jídlo. Díky solárním panelům si můžete dobít baterie do fotoaparátu, mobilu či kamery.

 

Adibova eco lodge

Adibova eco lodge – toto místo patří Adibově rodině, která zde provozuje restauraci a ubytování v chýších či ve stanech. Nedaleko se nachází botanická školka s endemickými rostlinami.

 

Skand

Skand – eco kemp na úpatí hory Jabal Skand. Je odtud úžasný výhled na skalnaté vrcholky, kam se však dostanete až po několika hodinách treku. Přes noc můžete spát ve stanu nebo uvnitř kamenné budovy.