Nastavení cookies
turistika na Sokotře
Libor Schwarz zobrazit

Obvykle si cesty organizujeme sami. Pokud ale chcete navštívit Sokotru, je výběr nějaké cestovní kanceláře nebo agentury nutný. Jsme rádi, že jsme zvolili právě tuto. Kromě skvělého přístupu ke klientům má Tereza výbornou znalost ostrova a především vybudované vztahy s místními lidmi. Výběr řidičů a místního průvodce opět bezchybný. A co jsme ocenili velmi - že po celou dobu byl zajištěn dostatek pitné vody, nápojů a hlavně skvělé jídlo, které na třídačku vařili naši místní řidiči a průvodce z čerstvých surovin - většinou velmi kvalitní ryby nebo jiné mořské potvory dle našeho přání!

turistika na Sokotře
Tomas Kelbl zobrazit

Pokud chcete na Sokotru potřebujete někoho, kdo vám s tím pomůže, resp. kdo tam s Vámi pojede. Je to totiž dle nás jedno z posledních relativně izolovaných míst, kam prostě musíte s agenturou. Za nás jednoznačně špičková volba. Terka nejen se vším pomůže a je to skvělá průvodkyně/organizátorka, ale z dovolené nám udělala zážitek na celý život.

turistika na Sokotře
Václav Lednický zobrazit

Posledních 20 let se toulám po světě bez cestovek, trip si připravují sám a spoléhám se sám na sebe. Jsou ale místa, kam to bez pomoci nejde. Jedním z nich je ostrov Sokotra. Ze začátku jsem byl trochu nedůvěřivý. Na konci však nadšený . Za vším jsou skvělí lidé, od majitelů cestvky až po jejich staff. Tohleto je prémiová cestovka a Sokotra je jeden z posledních neobjevených rájů.

turistika na Sokotře
Lucie Horáková zobrazit

Opravdu jedinečný zážitek, Terezka a Wael jsou nejlepší, které jsem si mohla vybrat pro organizaci tak exotické dovolené.

turistika na Sokotře
Josef Pavlovsky zobrazit

Socotra Exclusive Tours je skvělá agentura. Vše bylo skvěle připraveno. Skvělá obsluha. Paní Tereza byla skvělá. Doporučuji !! Skvělá zkušenost. Perfektní místo, moc pěkné. Jako před dvěma sty lety :-) Žádní lidé, žádná restaurace, jen příroda. Úžasná příroda. Krásné pláže, krásné hory, jeskyně, čisté moře, delfíni. Nejlepší dovolená

turistika na Sokotře
Martina Bauerová zobrazit

Rádi cestujeme a poznáváme země bez cestovek, Sokotra však byla vyjímkou a nelitujeme. Stále na tento nádherný ostrov, kde se zastavil čas,vzpomínám...... Jídlo bylo výborné a po celou dobu byla zajištěna pitná voda a chlazené nápoje. Spani ve stanech bylo také suprové. Děkuji Terezce, že jsem měla tu možnost navštívit místní rodinu....pro mne nezapomenutelný zážitek. Sokotra je pro mne srdcová záležitost. Socotra Exclusive Tours je skvělá cestovka.

turistika na Sokotře
Jana Dancisakova zobrazit

Tento úžasný zážitek jsme mohli zažít díky exkluzivním zájezdům Socotra. Tereza se o nás skvěle starala. Každý den byl nový úžasný zážitek. Spaní ve stanech bylo velmi pohodlné a jídlo bylo vynikající. Sokotra rozhodně stojí za návštěvu. Toto místo zůstane v mém srdci navždy

turistika na Sokotře
Kateřina Krejčířová zobrazit

Sokotra je kouzelné místo, kde poznáte nové kultury, krásné výhledy a jedinečnou přírodu. Socotra Exclusive Tours Company je skvělou volbou. Zajistili letenky a víza, vyřídili naše požadavky a připravili skvělý itinerář, za týden jsme toho viděli opravdu hodně, bez spěchu. Wael, Teresa a jejich tým byli velmi přátelští, splnili všechna naše přání a dokonce nás překvapili krásným dortem! Děkuji mnohokrát! Neváhejte – místo je zcela bezpečné, dokud tento ostrov nepohltí masová turistika.

turistika na Sokotře
Eva Palesova zobrazit

Děkujeme Terezce za perfektní organizaci tohoto výletu. Jídlo vařili denně čerstvé místní obyvatelé. Na stole bylo vždy čerstvé ovoce. Po procházce do jeskyní na nás Tereza čekala se STUDENOU vodou a nealko. Vztah s našimi řidiči a průvodcem, kluky z kuchyně byl perfektní. Kluci nám denně připravovali kalhoty na spaní. Nikdy nezapomenu na včerejší tanec s místními dívkami. Tento výlet byl díky tobě, Terezko, nezapomenutelný! Uvidíme se příští rok!

turistika na Sokotře
Jan Uhlir zobrazit

Díky Socotra Exclusive Tours jsme navštívili všechny hlavní zajímavosti ostrova – pláž Arher s úhoří řekou, Wadi Kalisan se sladkovodními bazény, les Firhmin Dragon Blood, temné hlubiny jeskyně Hoq, šnorchlování v Dihamri, Homhil „Infinity Pool“ , v té době většinou bez vody, ale výhledy jsou stále nepřekonatelné, písečné duny Zahek, výlet lodí na pláž Shu'ab, zdánlivě nekonečná pláž Detwah a laguna - během jednoho týdne. Něco, co by bylo jinak nezávislým cestováním jen stěží dosažitelné. Vyvážený program; fyzicky náročné aktivity s následnou relaxací u moře nebo sladkovodních bazénů. Naše skupina měla 11 cestujících. Všichni jsme dobře klikali, takže večery se bavily staromódním způsobem - povídáním, pitím, lezením na písečné duny za svitu měsíce, pozorováním hvězd a dokonce i tancem s místními. Naši skupinu podporoval spolehlivý tým místních obyvatel, řidičů, kuchařů a pomocníků. Vše bylo dobře zorganizované a proběhlo bez jediného (znatelného) zadrhnutí. Dobré, zdravé jídlo bylo podáváno na dobře vybraných místech. Dobré jídlo pod širým nebem ve své nejlepší podobě. Děkuji za všechny ryby :)